LIGHTING / Table lamps / Table lamp 15054108
nr 1505 4108
TABLE LAMP
Russia. Height: 51, wear, damages.
Ryssland. Höjd: 51 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1100
Monday November 28 2022
at 20:11:54
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
1.000 kr